Bohaterowie I
Gabriella Black (18 lat) – Gabi, Bella, Bri

Czarodziejka Ognistego Smoka. Od piętnastego roku życia wychowywana przez rodziców zastępczych Sarę i Remusa Blacków. Wcześniej zamieszkała wraz ze swoimi rodzicami biologicznymi (imiona nieznane). 
Gabi jest wesołą, przyjacielską i zabawną dziewczyną, która spełnia marzenia. Do czasu gdy odkrywa kim jest naprawdę i co jest jej prawdziwym celem. 
Gabriella przyjaźni się z Victorią, która będzie miała duży wpływ na życie Gabi w magicznym świecie. Bri musi zmierzyć się z wieloma przeciwnościami i pokonać własne lęki, aby wypełnić swoje przeznaczenie. 
Czy w jej niebezpiecznym i pełnym strachu życiu znajdzie się miejsce na miłość? 
----------


Louis Tomlinson (19 lat) – Tommo, Lou


Przystojny, arogancki, egoistyczny chłopak, który nigdy nie przejmuje się co myślą o nim inni. Nigdy w życiu się nie zakochał. Momentami jest nawet niebezpieczny, czego dowodem są sine ślady na nadgarstku Bri. Jednak Tommo odkrywa, że jest coś takiego jak uczucia kiedy poznaje młodą czarodziejkę. Czy potrafi zmierzyć się z miłością? Czy raczej powinien poddać się jej bez walki? 
--------------

Leon Black (ur. 23 lipca. - zm. 24 sierpnia)

Leon jest słodkim, uroczym i zabawnym duchem i bratem Gabrielli. Zmarł na skutek potrącenia przez samochód w wieku dziesięciu lat. Czuwał nad siostrą jako duch, jednak w dniu przeprowadzki siostry do rodziny zastępczej dostał tytuł Anioła Stróża. Od tamtej chwili ma pełny dostęp do Gabi, choć ona o tym nie wiedziała. W wieku dwudziestu lat przestał się starzeć. Gabriella nie może go dotknąć, przez jest bardzo smutna, bo od zawsze chciała mieć brata, do którego mogłaby się przytulić. 
--------------------

Victoria Tress (18 lat) – Vicky, Tori
----------

Catherine Malik (18 lat) - Cath, Kitty Kat
--------------

Anna Winter ( 17 lat) - Ana, Ruda
-----------

Jake Hemmings (19 lat) - Hemmi
----------

Megan April (18 lat) - Meg
-------------

Zayn Malik (19 lat) – DJ Malik, Bad Boy
----------

Profesor Aidan Cathal (?) 
------------


Morgana (?)
--------------
Sara Black – 42 lata. Mama Gabrielli.
-------------
Remus Black – 45 lat. Tata Gabrielli.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy